Το ψηφοδέλτιο του Παναγιώτη Μπασάκου για το Δήμο Δυτικής Μάνης

Sharing is caring!

Τελευταία Ενημέρωση: 30/04/2014 08:05

Το ψηφοδέλτιο του Παναγιώτη Μπασάκου για το Δήμο Δυτικής Μάνης έχει ως εξής:

ΜΠΑΣΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ανδρέα, υποψήφιος δήμαρχος

Υποψήφιοι Εκλογικής Περιφέρειας Αβίας
ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου, ΓΕΩΡΓΙΚΕΑΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου, ΓΕΩΡΓΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του Ηλία, ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑ  ΓΕΩΡΓΙΑ του Θεοδώρου, ΚΛΕΙΔΩΝΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του Γεωργίου,  ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη, ΚΟΜΠΟΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου,
ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  του Σωτηρίου, ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου, ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου, ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου, ΛΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου, ΜΗΤΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  – ΛΟΥΚΑΣ του Σταύρου, ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σωτηρίου

Υποψήφιοι Εκλογικής Περιφέρειας Λεύκτρου
ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου, ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη, ΚΑΛΟΓΕΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου, ΚΑΤΣΙΚΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ, ΚΟΡΔΟΠΑΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Παναγιώτη,  ΚΟΥΛΟΥΜΠΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Παναγιώτη, ΚΟΥΜΕΝΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη ΛΑΓΩΝΙΚΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  του Νικολάου, ΛΑΛΕΑΣ ΗΛΙΑΣ του Πέτρου, ΜΕΛΕΑΣ ΗΛΙΑΣ του Πέτρου, ΜΟΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Κοζμά – MULLER UTA -GERTRUDE του Haas, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Νικολάου, ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Αδαμαντίου, ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου,  ΠΕΡΔΙΚΕΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του Παναγιώτη, ΡΟΖΑΚΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου, ΣΑΡΑΝΤΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ευστρατίου, ΤΖΑΝΕΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Παναγιώτη, ΤΣΟΥΧΝΙΚΑ ΣΟΦΙΑ του Χαραλάμπους,
ΦΑΛΗΔΕΑ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΒΙΑΣ
ΑΒΡΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Χρήστου, ΚΩΣΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδώρου,  ΜΠΙΜΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ του Παντελέων, ΠΛΕΜΜΕΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΕΧΑΡΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Χρήστου, ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΣΟΦΙΑ του Ευριπίδη.

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΤΟΜΙΡΩΝ
ΨΑΡΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ηλία

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΛΩΝ
ΓΚΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χριστόδουλου, ΚΑΝΤΖΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη, ΜΠΑΚΕΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ιωάννη, ΤΣΙΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΞΩΧΩΡΙΟΥ
ΖΕΡΒΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Ηλία, ΠΕΤΡΟΥΛΕΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Διονυσίου, ΦΑΛΗΡΕΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του Άγγελου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΑΛΑΜΑΙ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Στυλιανού

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΠΟΥ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου, ΓΙΑΝΝΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Νικολάου, ΜΗΤΣΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου, ΝΙΚΑ ΣΟΦΙΑ του Γεωργίου.

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΔΑΜΥΛΗΣ
ΓΚΙΡΙΝΓΚ ΛΙΖΑ- ΙΣΜΗΝΗ του Φρέντερικ, ΚΑΤΣΙΚΕΑΣ ΗΛΙΑΣ του Δημητρίου,     ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη, ΧΑΡΑΛΑΜΠΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου.

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΕΑΣ
ΦΑΛΗΔΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΝΤΡΟΥ
ΒΑΤΣΙΝΕΑΣ ΗΛΙΑΣ του Κωνσταντίνου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΟΥΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Εμμανουήλ,  ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Παναγιώτη,  ΜΠΕΖΙΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Πέτρου, ΤΣΟΥΛΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου.

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΓΑΔΙΩΝ
ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σωτηρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
ΞΕΠΑΠΑΔΕΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ του Σωτηρίου, ΞΕΠΑΠΑΔΕΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Σωτηρίου, ΠΟΥΛΗΜΕΝΕΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Παναγιώτη, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδώρου.

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΣΗΛΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΔΕΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΓΟΥ
THOMEAS IONICA του UIOPEL, ΚΑΜΠΑΝΑΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αριστείδη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΓΚΛΙΩΝ
ΜΟΥΣΟΥΛΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Δημητρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΪΔΩΝΑΣ
ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΟΠΗΓΙΟΥ
ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου, ΚΟΥΤΟΥΛΕΑ ΑΝΘΗ του Γεωργίου, ΜΟΣΧΟΛΕΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Νικολάου, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου.

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΩΤΗΡΙΑΝΙΚΩΝ
ΚΑΡΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Διονυσίου, ΜΗΤΣΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Βασιλείου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΑΧΗΛΑΣ
ΠΕΤΡΟΥΝΕΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΣΕΡΙΩΝ
ΚΑΠΟΥΛΕΑΣ ΣΤΑΣΙΝΟΣ του Σταύρου